خانه / آرشیو / نخستین جراحی قلب باز در مرکز تخصصی ولی‌عصر قائم‌شهر بر روی یک زن ۴۳ ساله

نخستین جراحی قلب باز در مرکز تخصصی ولی‌عصر قائم‌شهر بر روی یک زن ۴۳ ساله

به گزارش شمال نگار به نقل از حورا، محمد خورشیدی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه قائم‌شهر از ضریب بالایی در بحث بیمه‌گری و کارگری برخوردار است، اظهار کرد: احداث این مرکز در آبان ۸۷ مصوبه شد و از بهمن همان سال کار خود را آغاز کرد ولی تا سال ۹۰ این پروژه رشد فیزیکی خوبی نداشت.

مدیر درمان تأمین اجتماعی مازندران درباره هزینه‌های ساخت مرکز جراحی قلب باز و آنژیوگرافی بیمارستان ولیعصر قائم‌شهر، بیان کرد: ۱۲ میلیارد تومان برای تجهیز ساختمان و ۱۳ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات پزشکی هزینه شده است.

نخستین جراحی قلب باز در مرکز تخصصی ولی‌عصر قائم‌شهر بر روی یک زن ۴۳ ساله

این مسئول تصریح کرد: برای تکمیل نهایی و پاسخگویی به همه نیازهای بیمه‌شدگان به سه الی چهار میلیارد تومان بودجه نیازمندیم.

خورشیدی با اشاره به اینکه تجهیزات و برخورداری از امکانات بسیار عالی یکی از توانمندی‌های مهم این مرکزاست، خاطرنشان کرد: آنژیوگرافی کلیه اندام‌ها به‌ویژه مغز در این مرکز قابل‌ اجرا است.

وی از انجام جراحی قلب باز یک زن ۴۳ ساله در روز عید غدیر در این مرکز خبرداد و افزود: امروز هم ۵ آنژیوگرافی و آنژیو پلاستی در این مرکز انجام می‌شود.

مدیر درمان تأمین اجتماعی مازندران با بیان اینکه ۱۳۷ نفر نیرو در این مجموعه مشغول کار هستند، گفت: برای ساخت‌وساز در بیمارستان ولی‌عصر (عج) هیچ وقفه‌ای در خدمات درمانیان ایجاد نشده است و این بیمارستان منطقه‌ای فوق تخصصی علاوه بر تربیت دانشجویان پزشکی همه چرخه‌های درمانی را انجام می‌دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.